Gunnar Torhamn oljemålning

605042

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Fiskare vid strand, signerad Torhamn, olja på pannå, ca 65x54 cm

Kundcenter

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4561569
9 000
4548789
8 800

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.