Emmafåtöljer 1800-talets senare hälft

605026

EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets senare hälft, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 40 cm

bruksslitage, klädsel med fläckar

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4559794
4558266

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.