Karmstolar

604977

KARMSTOLAR, 1 par, biedermeierstil, 1800/1900-tal, skuren dekor, valnöt, senare textil klädsel, sitthöjd ca 43, total höjd 100 samt bredd 59 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (5 bud)
4559809
4553733
450
4552417
4551934
4548813

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.