Ambrotypi

604959

AMBROTYPI, fotografi föreställande två kvinnor, 1850-tal, ca 15x13 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Fotografi

Ambrotypi

Budhistorik

2019-01-11 kl 16:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.