Birger Ljungquist oljemålning

604947

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Interiör från ateljé, signerad och daterad Birger Ljungquist 1962, olja på pannå, ca 64x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Birger Ljungquist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4559440
1 600
4559439
1 300
4559226
4559224
900
4558456
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.