José Fin etsning

604890

JOSÉ FIN (Spanien 1916-1969), figurkomposition, etning, signerad, ca 32x48 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ram

Makadamgatan 11, Helsingborg

José Fin etsning

Budhistorik

2019-01-11 kl 15:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.