Säde Salmi-Nykopp glasskulpturer 2 st

604882

SÄDE SALMI-NYKOPP (samtida), skulpturer 2 st, glas, en signerad och daterad S Salmi -88, höjd 26 resp 84 cm inkl. sockel

Glas, Konstglas, Konst, Skulpturer

Rum 19

Budhistorik (23 bud)
4559820
3 800
4559815
3 600
4559815
4559818
2 800
4559815
2 600

Slutpris SEK:
3 800
373 EUR, 414 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.