Byrå i gustaviansk stil

604828

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, beslag i mässing, höjd 74, 70x43 cm

Slitage och fläckar, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
4559660
1 600
4555425
4555425
4558303
4555425

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.