Sven Markelius Orkesterstolar

604821

SVEN MARKELIUS, stolar, 6 st, "Orkesterstolen", för Bodafors, 1900-talets andra hälft, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Sven Markelius Orkesterstolar

Budhistorik (4 bud)

4559601
950
4559600
650
4559096
600
4559087

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.