Mosse Stoopendaal oljemålning

604793

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Domherrar i vinterskrud, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 47,5x65 cm

spår av spännram

Konst, Äldre måleri, Selected

Kundcenter

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (34 bud)
4563875
44 000
4563872
42 000
4563542
40 000
4563867
39 000
4563542
38 000

Slutpris SEK:
44 000
4 431 EUR, 5 034 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.