Mosse Stoopendaal oljemålning

604774

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Måsar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal -23, olja på duk, ca 71x99 cm

Rum 5

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4563487
5 000
4563255
3 200
4560989
4557021
4550300

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.