Ina Colliander

604720

INA COLLIANDER (1905-1985) "Den tomma katedralen", signerad samt daterad -58, träsnitt, II 7/10, 38,5x26,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ina Colliander

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4551897
2019-01-07 08:49:58
30

2019-01-11 kl 14:56
Slutpris EUR:
30
298 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: