Ina Colliander

604719

INA COLLIANDER (1905-1985) Ryska motiv, signerad samt daterad -63, träsnitt, 69x43 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ina Colliander

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4559639
220
4559633
200
4559626
190
4558978
180
4558686
150

Slutpris EUR:
220
2 280 SEK, 250 USD
Utropspris EUR: