Pottskåp

604685

POTTSKÅP, 1900-talets mitt, senare bemålning i svart och pärlgrått, höjd ca 85 samt 59x38 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Pottskåp

Budhistorik (4 bud)

4551032
4548612
450
4547506
4545468

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.