Bordslampa empirestil

604657

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, slipat glas, med mässings montering, höjd inkl skräm 46 cm

Omgjord från fotogenlampa, borrad, skärm med skador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa empirestil

Budhistorik (3 bud)

4559573
4558646
4553208

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.