Malena Müllertz skål

604640

MALENA MÜLLERTZ, skål, glaserat stengods, monogramsignerad och daterad 85,höjd 11, diameter 22 cm

Keramik/Porslin

Malena Müllertz skål

Budhistorik (21 bud)
4558998
2 800
4558612
2 600
4558997
2 600
4558612
2 400
4558603

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.