Bengt Edenfalk vas

604587

BENGT EDENFALK, "Tripolis", vas, dekor av luftbubblor signerad Unikat B Edenfalk Tripolis, höjd ca 27 cm

Ändringar/tillägg
Enstaka mindre repor

Glas, Konstglas

Bengt Edenfalk vas

Budhistorik (38 bud)
4557539
8 200
4557543
8 000
4557539
7 200
4557530
7 000
4557530
6 200

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.