Risto Suomi

603417

RISTO SUOMI (1951-) "Suite", signerad samt daterad 1984-85, olja på duk, 178x150 cm

Utställning: Biennalen i Sao Paulo 1985

Södra kajen 14, Helsingfors

Risto Suomi

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4566842
600
4561929
500
4561891
4561889
360
4561887

Slutpris EUR:
600
6 218 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: