Nicolas Lancret vikskärm

603377

NICOLAS LANCRET hans art, fransk skola 1800-tal
Pastorala landskap med figurstaffage - avdelningsskärm i 4 delar, olja på duk, vardera 170,5x64 cm

en med rava, tryckmärken, retuscher, lagningar

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 3

Nicolas Lancret vikskärm

Budhistorik (11 bud)
4563871
24 000
4563866
23 000
4563860
22 000
4563856
21 000
4563859
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.