Pablo Picasso / efter färgoffsetitografi

603221

PABLO PICASSO / efter (Spanien 1881-1973):
Barcelona Suite: Dwarf Dancer, färgoffsetlitografi, 1966, signerad och numrerad Picasso 10/60, oramat blad, motivmått ca 57x32, bladmått ca 75,5 x 55 cm

fläckar på papper

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (26 bud)
4563785
22 000
4563753
21 000
4563751
20 000
4563750
19 500
4563749
19 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.