August Puig Färglitografi

602968

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 11/15, HC-upplaga, oramat blad, bladmått ca 56x70 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

August Puig Färglitografi

Budhistorik (2 bud)

4555106
550
4554226

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.