Jalmari Ruokokoski

601395

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) rökande herreman, signerad samt daterad 1927, olja på duk, a tergo målning, 121x100 cm

oinramad

Södra kajen 14, Helsingfors

Jalmari Ruokokoski

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4564625
500
4563607
65
4563362
60
4555845
55
4553383
50

Slutpris EUR:
500
5 181 SEK, 568 USD
Utropspris EUR: