Formar 1 par koppar 1800-tal

597947

ALADÅBFORMAR, 1 par, koppar, 1800-talets början, i form av snäckor, längd 43 cm

Skador och lagningar

Diverse, Metall, Allmoge

Monter 7

Formar 1 par koppar 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
4490586
2 400
4485221
4490585
4485221
1 900
4490584
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.