Jean Hélion akvarell

597847

JEAN HÉLION (Frankrike, 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion Paris 33, akvarell, ca 20 x 25 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jean Hélion akvarell

Budhistorik (4 bud)

4498282
3 200
4496278
4486725
4482163

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.