Takarmatur Hans Agne Jakobsson

597528

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd, 1960-tal, mässing, höjd 32, diameter 45 cm

Brukslitage

Belysning, Taklampor

Rum 14

Budhistorik (58 bud)
4497991
9 400
4497989
9 200
4497973
9 000
4497986
9 000
4497973
8 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.