Flask- och glasschatull 1900-talets början

597224

SCHATULL, i form av bokstapel, 1900-talets början, innehållandes 2 flaskor, 4 glas, dekor i guld, höjd ca 14, 21x14 cm

Ett glas med skada, smärre skador

Diverse, Hem, Christmas Auction

Monter 29

Budhistorik (27 bud)
4490822
2 800
4490557
2 600
4490557
4490821
4490557
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.