Olavi Laine

597135

OLAVI LAINE (1922-1983): landskap med hus, signerad Laine, olja på duk, ca 60x73 cm

Smärre slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Olavi Laine

Budhistorik (6 bud)
4491009
550
4491007
500
4491005
450
4490991
4490362

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.