Acke Oldenburg blandteknik

597121

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition, signerad och daterad Acke Oldenburg 1963, blandteknik på rutat papper, bildmått ca 20,5x20,5 cm

Dedikering

Monter 25

Acke Oldenburg blandteknik
Budhistorik

2018-12-07 kl 13:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.