Gafflar 1700-tal rokoko

597053

GAFFLAR, 1 par, silver, stål, 1700-tal, rokoko, längd 20 cm

Skador

Silver, Silverbestick

Monter 29

Gafflar 1700-tal rokoko

Budhistorik (10 bud)
4489618
1 800
4485167
4480719
4479238
4474179

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.