Lindorm Liljefors oljemålning

596982

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Insjölandskap med änder, signerad och daterad Lindorm L. -77, olja på pannå, ca 33x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4490932
4490090
4484549
4488092
4484549
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.