Severin Nilson oljemålning

596960

SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 35x70 cm

Fack 51

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4489999
1 300
4477403
4472308
4470908
4470907
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.