Lennart Rodhe färglitografi

596938

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1983, 125/125, färglitografi, bladmått ca 57x79 cm

Skadat glas

Fack 48

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (19 bud)
4494656
1 300
4486568
4475167
4486567
4475167

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.