Lennart Jirlow färglitografi

596872

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln", signerad L Jirlow, 174/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 47x54 cm

Något gulnad

Tavelvagn 32

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (8 bud)
4490531
4488918
950
4487097
900
4484801
550
4482161
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.