Spegel

596859

SPEGEL, 1900-talets slut, barockstil, Italien, delvis skuren dekor, ca 95x75 cm

Slitage, kantglass med spricka

Speglar

Rum 21

Spegel

Budhistorik (20 bud)
4482318
4482696
4482318
1 400
4482695
1 300
4482318

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.