Roland Kempe oljemålning

596851

ROLAND KEMPE (1907-1991), motiv med kaffekanna och frukt, osignerad, olja på duk ca 140x200 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 2

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4490164
4490158
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.