Roland Kempe oljemålning

596850

ROLAND KEMPE (1907-1991), abstrakt komposition, signerad R. Kempe, olja på duk ca 90x116 cm

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Rum 2

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4486792
2 400
4484760
4474255

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.