Roland Kempe oljemålning

596849

ROLAND KEMPE (1907-1991), "Målning Nr 3", signerad R. Kempe, daterad á tergo 1962, olja på duk ca 80x100 cm

Kantstötningar

Konst, Modernt måleri, Samlingar

Rum 4

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4479613
2018-12-02 21:50:52

2018-12-07 kl 14:22
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.