Skrivbord

596826

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerat med valnöt, svarvade ben, delvis klädd skiva, höjd ca 79, 137x79 cm

Slitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Skrivbord

Budhistorik (21 bud)
4491090
1 800
4490663
1 700
4490439
1 600
4490327
4490438
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.