Oljemålning 1700-tal

596754

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jesusbarnet, olja på duk, uppfordrad, ca 34x47 cm

Omfattande lagningar, retuscher, uppfordrad

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
4490976
1 700
4490972
1 600
4490969
4490945
1 300
4490940

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.