Mikael Persbrandt färglitografi

596749

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): I badkaret, signerad Mikael Persbrandt, 50/90, färglitografi, ca 61x88 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (14 bud)
4489410
4491104
950
4489410
900
4491102
850
4489410

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.