Ragusked samt kompottskedar

596745

RAGUSKED, KOMPOTTSKEDAR, 3 dlr., silver, Ryssland samt Sverige (import), 18/1900-tal, längd ca 246 g

Smärre slitage

Silver

Ragusked samt kompottskedar

Budhistorik (5 bud)
4491447
950
4474127
900
4490369
900
4474127
4473480

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.