Marianne Ågren oljemålning

596689

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Gungande kvinnor, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 110x100 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4489455
3 800
4489454
3 600
4489451
3 400
4488718
3 200
4489450
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.