Relief föreställande Karl XII

596657

RELIEF, föreställande Karl XII, 1800-tal, carraramarmor och kolmårdsmarmor, största mått (med ram) ca 13,5 och 12 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse

Relief föreställande Karl XII

Budhistorik (9 bud)
4483046
4489398
4483046
1 900
4489394
1 800
4483046
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.