Lennart Jirlow

596594

LENNART JIRLOW (född 1936), "Lunch i trädgården", signerad L. Jirlow, 406/460 färglitografi, ca 47x65 cm

Något gulnad

Tavelvagn 1

Lennart Jirlow
Budhistorik (12 bud)
4490179
4489282
3 800
4489282
3 400
4486352
3 200
4486352
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.