Kökssoffa sengustaviansk

596567

KÖKSSOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, gråmålad med skuren dekor och med förvaring under lock, sitthöjd ca 50 cm, 180x57 cm

Rötting är trasig, spår av trämask, renoverad, kompletterad, lagningar, senare målning, åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 12

Kökssoffa sengustaviansk

Budhistorik (5 bud)
4487420
4487419
4474801
4474800
4469375

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.