Uniformsmössor Rubinska samlingen

596559

MÖSSOR, 16 st, bestående av: skärmmössor, 10 st, bl.a m/1952, båtmössor, 3 st, vintermössa m/1943, vintermössa m/1950 samt mössa m/1923

PROVENIENS: Den Rubinska uniformssamlingen.

Skador

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Visas på begäran

Budhistorik (28 bud)
4490328
5 000
4490317
4 800
4490326
4 800
4490317
4 600
4490324
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.