Brosch 18 k guld

596542

BROSCH, 18 k guld, dekor av 3 rosenslipade diamanter, geometrisk svart emaljdekor, stämplad GM, Malmö, ca 45x75 mm, vikt ca 13,4 g

Smärre emaljskador

Guld/Smycken

Brosch 18 k guld

Budhistorik (2 bud)

4478183
2 400
4475972

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.