Per Flemmning oljemålningar

596531

PER FLEMMING (född 1940), (2), kustmotiv, monogramsignerade, olja på duk, 38x51 resp 52x70 cm

Tavelvagn 2

Per Flemmning oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

4489212
2018-12-06 17:05:08

2018-12-06 kl 18:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.