Takarmatur Art Deco

596442

PLAFOND, 1900-talets första hälft, art deco, råglas, delvis frostad med dekor av figurer, 3 ljuskällor, diameter ca 73 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 17

Takarmatur Art Deco

Budhistorik (19 bud)
4489333
4489328
3 800
4489328
4489272
2 800
4489272
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.