Greta P:son Digman oljemålning

596431

GRETA P:SON DIGMAN (1906-1988): "Utfärd i det gröna", monogramsignerad GPD, olja på duk, ca 45x37 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (32 bud)
4479332
15 000
4494572
15 000
4479332
14 500
4494565
14 500
4479332
14 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.